Hubspot_LP1_Download Header (1)-3

CO ZAWIERA EBOOK?

Aby dotrzeć do grupy docelowej, marki coraz częściej inwestują w content marketing, umieszczając atrakcyjne treści, dostosowane do potrzeb odbiorców oraz mediów reklamowych. Publikowanie treści staje się coraz trudniejsze ze względu na mnogość kanałów mediów społecznościowych oraz potrzeby konsumentów w zakresie personalizacji i jakości treści.
Jak zaspokoić zapotrzebowanie na treści konsumentów bez nadmiernego nadwyrężania budżetu marketingowego?

Czytając eBook, poznasz wiele sposobów na poszerzenie portfolio treści oraz

  • 6 wskazówek, jak zoptymalizować strategię treści
  • Ekskluzywne cytaty od ekspertów TERRITORY
  • Dostęp do dodatkowych artykułów i case studies
Hubspot_LP1_Illustration (2)-2

Zainteresowany? Pobierz bezpłatny eBook, wypełniając formularz. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem hej-influence@territory.group.


POBIERZ ZA DARMO  👇

TERRITORY Influence jest wiodącym partnerem w zakresie influencer marketingu w Europie. Agencja, będąca częścią Bertelsmann Group, posiada bogate doświadczenie w zakresie influencer marketingu offline i online, zrealizowała ponad 3 600 kampanii w ciągu ostatnich 17 lat. Jej misją jest umieszczanie społeczności w centrum strategii marketingowych poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań dla marek, współpracę z odpowiednimi influencerami (Nano, Micro, Macro i Stars) i generowanie rzeczywistego wpływu na biznes. Dzięki platformom takim ja TRND i InCircles oraz rozwiązaniom typu white label, nie stawiamy ograniczeń naszym partnerom biznesowym – takim jak P&G, Beiersdorf, L'OREAL, Philips... Beiersdorf, L'OREAL, Philips...

© 2021 TERRITORY - www.territory-influence.com